Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce Uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahıslara yönelik operasyon düzenlendi
 
Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahısların suç unsurları ile birlikte yakalanmasına yönelik olarak, NARKO-TEM WHATSAPP İhbar hattından alınan destek ile yapılan çalışmalar neticesinde;
09 Ekim Pazartesi günü düzenlenen operasyonda,
Nilüfer ilçesinde bulunan bir ikamette,  Y.A. ve S.A. isimli şahıslar yakalanarak gözaltına alındı. Yakalanan şahısların ikametlerinde ve üzerlerinde yapılan aramalarda 11 adet çıkı diye tabir edilen satışa hazır vaziyette bir miktar sentetik kannobinoid maddesi ve bir miktar metamfetamin maddesi  ele geçirildi.
Osmangazi ilçesinde Kullanmak İçin Uyuşturucu Madde Satın Almak, Bulundurmak suçundan E.K. isimli şahıs yakalanarak gözaltına alındı. Konu ile ilgili devam eden çalışmalarda şahsa uyuşturucu maddeyi sattığı tespit edilen S.E. isimli şahısta yakalanarak gözaltına alındı ve yakalanan şahsın üzerinde yapılan aramalarda satışa hazır halde paketlenmiş vaziyette bir miktar metamfetamin maddesi ele geçirildi.
Düzenlenen operasyonlar neticesi yakalanan toplam 4 şahıstan 2’si hakkında Kullanmak İçin Uyuşturucu Madde Bulundurmak suçundan adli işlem yapıldı. Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan gözaltına alınan S.E. ve S.A. isimli şahıslar ise haklarında düzenlenen tahkikat evrakları ile birlikte adli makamlara sevk edildi.       
Basına ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 
 
Bursa Emniyet Müdürlüğü
Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdürlüğü
 
 
  • İçişleri Bakanlığı
  • BİMER
  • Kurumsal E-Posta
  • PEKAY
  • Polis Radyosu
  • Polsan