Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce düzenlenen operasyonlarda 4 şahıs yakalandı
 
BASIN BÜLTENİ
                         13 Mart 2019
 
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce düzenlenen operasyonlarda 4 şahıs yakalandı
 
Bursa İl Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahısların suç unsurları ile birlikte yakalanmasına yönelik olarak yapılan çalışmalar neticesinde;
İlimiz genelinde farklı illerden ilimize uyuşturucu madde getirmek suretiyle “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti” yaptıkları tespit edilen K.T.D., İ.A., B.G. isimli şahıslar ile yabancı uyruklu O.B. isimli şahıs gözaltına alındı. Şahısların üzerlerinde, araçlarında ve ikametlerinde yapılan aramalarda; 3323 adet captagon uyarıcı tablet, 240 adet sentetik ecza tablet, 370 gram esrar, 45 gram metamfetamin, satışa hazır halde paketlenmiş bir miktar sentetik kannabinoid, 2 adet hassas terazi, 2 adet ruhsatsız tabanca ve bu tabancalara ait fişekler ele geçirildi.
Yapılan operasyonlar neticesinde yakalanan K.T.D, İ.A., B.G. ve O.B. isimli toplam 4 şahıs “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak” suçundan haklarında hazırlanan tahkikat evrakları ile birlikte adli makamlara sevk edildi.
Basına ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 
Bursa Emniyet Müdürlüğü
Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdürlüğü
 
 
 
  • İçişleri Bakanlığı
  • CİMER
  • Kurumsal E-Posta
  • PEKAY
  • Polis Radyosu
  • Polsan