Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce düzenlenen operasyonlarda, 4 şahıs yakalandı
 
BASIN BÜLTENİ
 
27 Kasım 2018
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce düzenlenen operasyonlarda, 4 şahıs yakalandı
 
Bursa İl Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahısların suç unsurları ile birlikte yakalanmasına yönelik planlı yapılan eş zamanlı operasyonlarda;
İlimize genelinde Kullanmak İçin Uyuşturucu Madde Bulundurmak suçundan 1 şahıs yakalandı. Yakalanan şahsın üzerinden bir miktar sentetik kannabinoid ele geçirildi. Konu ile ilgili devam eden  çalışmalar neticesinde Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Ticreti Yaptıkları tespit edilen İ.S., G.İ. ve A.S. isimli şahıslar yakalandı. Yakalanan şahısların üzerlerinde, araçlarında ve ikametlerinde yapılan aramalarda; satışa hazır halde paketlenmiş 30 gr. esrar, satışa hazır halde paketlenmiş 9 gr. sentetik kannabinoid, 3 adet ruhsatsız tüfek,  bir adet hassas terazi ele geçirildi.
Düzenlenen operasyonlar neticesinde yakalanan bir şahıs hakkında “Kullanmak İçin Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak Bulundurmak”  suçundan adli işlem yapıldı. İ.S., G.İ. ve A.S.  isimli şahıslar ise “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak” suçundan çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandılar.
Basına ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 
Bursa Emniyet Müdürlüğü
Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdürlüğü
 
 
 
  • İçişleri Bakanlığı
  • CİMER
  • Kurumsal E-Posta
  • PEKAY
  • Polis Radyosu
  • Polsan