Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce düzenlenen operasyonlarda, 5 Kg 622 Gram Esrar ele geçirildi
 
BURSA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
BASIN BÜLTENİ
 
 
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce düzenlenen operasyonlarda, 5 Kg 622 Gram Esrar ele geçirildi
 
Bursa İl Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahısların suç unsurları ile birlikte yakalanmasına yönelik olarak ilimiz genelinde farklı adreslerde yapılan eş zamanlı operasyonlarda;
Yakalanan şahısların aynı zamanda sosyal medya üzerinden uyuşturucu maddeleri özendiren nitelikte paylaşımlar yaptıkları tespit edildi. Ayrıca yürütülen planlı operasyon kapsamında A.Ö., E.Ö., S.K. ve O.Ö. isimli şahıslardan zula yöntemiyle uyuşturucu maddeleri sakladıkları belirlenen adreslerde 5 kg 600 gram,  yakalanan şahısların ikametlerinde yapılan aramalarda ise 22 gram olmak üzere toplam 5 kg 622 gr esrar ele geçirildi.
Düzenlenen operasyonlar neticesinde yakalanan 4 şahıs, “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti” yapmak suçundan haklarında düzenlenen tahkikat evrakları ile birlikte adli makamlara sevk edildi. Bu şahıslardan O.Ö. adli kontrol şartı ile serbest bırakılırken A.Ö. ve E.Ö. isimli şahıslar ise çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.
Basına ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 
Bursa Emniyet Müdürlüğü
Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdürlüğü
 
 
  • İçişleri Bakanlığı
  • CİMER
  • Kurumsal E-Posta
  • PEKAY
  • Polis Radyosu
  • Polsan