Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce Uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahıslara yönelik düzenlenen operasyon da 4 şahıs yakalandı.
 
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahısların suç unsurları ile birlikte yakalanmasına yönelik olarak yapılan operasyonel çalışmalar neticesinde; 03 Ocak Çarşamba günü ilimiz Nilüfer ilçesinde uyuşturucu madde ticareti yaptığı tespit edilen 16… ve 34… plaka sayılı araçlar içerisinde M.B., S.K. ve C.E. isimli şahıslar yakalanmış, yakalanan şahısların üzerlerinde ve araçlarında yapılan aramalarda satışa hazır vaziyette paketlenmiş halde bir miktar metamfetamin, bir miktar esrar, bir miktar ecstasy maddeleri, 1 adet tabanca ve tabancaya ait çok sayıda fişek, uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği değerlendirilen 11.000 TL banknot ele geçirildi.
Uyuşturucu ile mücadele kapsamında yapılan bir diğer çalışmada ise; ilimiz Osmangazi ilçesinde uyuşturucu madde sattığı tespit edilen M.K. isimli şahıs yakalanmış, yakalanan şahsın üzerinde ve ikametinde yapılan aramalarda satışa hazır halde paketlenmiş bir miktar metamfetamin, bir miktar sentetik kannobinoid maddeleri ile 1 adet tabanca ve tabancaya ait çok sayıda fişek ele geçirildi.
Yapılan operasyonlar neticesinde yakalanan 4 şahıs hakkında ‘Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak’ suçundan adli işlem yapılmış olup, 04 Ocak Perşembe günü mevcutlu olarak adli makamlara sevk edildi.
 
Basına ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Bursa Emniyet Müdürlüğü
Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdürlüğü
 
 
  • İçişleri Bakanlığı
  • CİMER
  • Kurumsal E-Posta
  • PEKAY
  • Polis Radyosu
  • Polsan