Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce düzenlenen operasyonlarda, 6 şahıs yakalandı
 
BURSA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
BASIN BÜLTENİ
 
 
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce düzenlenen operasyonlarda, 6 şahıs yakalandı
 
Bursa İl Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahısların suç unsurları ile birlikte yakalanmasına yönelik olarak ilimiz genelinde torbacı tabir edilen sokak satıcılarına farklı adreslerde yapılan eş zamanlı operasyonlarda;
“Kullanmak İçin Uyuşturucu Madde Satın Almak ve Bulundurmak” suçundan farklı adreslerde 4 şahıs yakalanarak gözaltına alındı. Yakalanan şahıslardan bir miktar metamfetamin ve bir miktar sentetik kannobinoid maddesi ele geçirildi. Konu ile ilgili devam eden çalışmalarda yakalanan şahıslara uyuşturucu madde sattıkları tespit edilen M.S. ve E.U. isimli şahıslarda yakalandı. Bu şahısların üzerlerinde ve ikametlerinde yapılan aramalarda ise satışa hazır paketlenmiş çıkılar halinde bir miktar metamfetamin, bir miktar sentetik kannobinoid maddesi ele geçirildi.
Düzenlenen operasyonlar neticesinde yakalanan 6 şahıstan 4’ü hakkında “Kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak bulundurmak”  suçundan adli işlem yapıldı. M.S. ve E.U. isimli şahıslar hakkında ise “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak” suçundan haklarında düzenlenen tahkikat evrakları ile birlikte adli makamlara sevk edildi.
Basına ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 
Bursa Emniyet Müdürlüğü
Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdürlüğü
 
 
  • İçişleri Bakanlığı
  • CİMER
  • Kurumsal E-Posta
  • PEKAY
  • Polis Radyosu
  • Polsan