Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce Uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahıslara yönelik operasyon düzenlenendi
 
Emniyet Müdürlüğümüz Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahısların suç unsurları ile birlikte yakalanmasına yönelik olarak yapılan çalışmalar neticesinde;
Doğu illerinden uyuşturucu madde getirip içici şahıslara satılacağı yönünde edinilen bilgiler üzerine,  15 Kasım Çarşamba günü saat 01:00 sıralarında İnegöl ilçesinde bulunan uygulama noktasında  durdurulan 16 … plaka sayılı araç içerisinde B.N. isimli şahıs yakalanarak gözaltına alındı. Yakalanan şahsın aracında yapılan aramalarda, 200 gr toz esrar ele geçirildi.
Uyuşturucu ile mücadele kapsamında yapılan diğer bir çalışmada ise ilimiz Osmangazi ilçesinde şüphe üzerine durdurulan H.K. isimli şahsın üzerinde yapılan aramada, çıkılar halinde paketlenmiş vaziyette bir miktar metamfetamin maddesi ele geçirildi.
Düzenlenen operasyonlar neticesi yakalanan H.K. isimli şahıs hakkında Kullanmak İçin Uyuşturucu Madde Satın Almak, Bulundurmak suçundan adli işlem yapıldı. Gözaltına alınan B.N. isimli şahıs ise Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan hakkında düzenlenen tahkikat evrakları ile birlikte adli makamlara sevk edildi.  
Basına ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 
 
Bursa Emniyet Müdürlüğü
Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdürlüğü
 
 
  • İçişleri Bakanlığı
  • CİMER
  • Kurumsal E-Posta
  • PEKAY
  • Polis Radyosu
  • Polsan