Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce düzenlenen operasyonda 6 şüpheli şahıs yakalandı
 
 

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahısların suç unsurları ile birlikte yakalanmasına yönelik olarak yapılan operasyonel çalışmalar neticesinde;

İlimiz Osmangazi ve Yıldırım ilçelerinde Kullanmak İçin Uyuşturucu Madde Satın Almak veya Bulundurmak suçundan İ.Ç., C.D. ve Y.D. isimli şahıslar yakalandı. Yakalanan şahısların üzerlerinde yapılan aramalarda çeşitli miktarlarda sentetik kannabinoid ve metamfetamin maddeleri ele geçirildi. Konu ile ilgili devam eden çalışmalarda şahıslara uyuşturucu maddeleri sattıkları tespit edilen D.A., M.Ş.C. ve Y.K. isimli şahıslar yapılan operasyonlar neticesinde farklı adreslerde yakalandı. Yakalanan şahısların üzerlerinde ve ikametlerinde yapılan aramalarda satışa hazır halde paketlenmiş vaziyette çeşitli miktarlarda metamfetamin, bir miktar sentetik kannabinoid ile esrar maddeleri ele geçirildi.
 
Yapılan operasyonlar neticesinde yakalanan toplam 6 şahıstan 3’ü Hakkında Kullanmak İçin Uyuşturucu Madde Satın Almak veya Bulundurmak suçundan adli işlem yapıldı. D.A., M.Ş.C. ve Y.K. isimli şahıslar ise Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak suçundan haklarında düzenlenen tahkikat evrakları ile birlikte 17.02.2018 günü MEVCUTLU olarak adli makamlara sevk edildi.
 
Basına ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 
 
Bursa Emniyet Müdürlüğü
Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdürlüğü
 
 
 
  • İçişleri Bakanlığı
  • CİMER
  • Kurumsal E-Posta
  • PEKAY
  • Polis Radyosu
  • Polsan