Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğümüzce Doktor Rüştü Burlu Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü ziyaret edildi
 
Bursa Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personelince, 2017-2018 yılı ÇOGEP bünyesinde Bursa Gelecek İçin Elimi Tut (BUGEP - 5) Projesi kapsamında, 10 Ocak Çarşamba Nilüfer İlçesi Bademli mevkiinde bulunan Doktor Rüştü Burlu Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü ziyaret edildi.
 
Ziyarete gelen polis abi ve ablalarını kapıda karşılayan çocuklar ile birlikte site yönetiminin refakatında site içerisi ve yaşam alanları gezilerek, burada çocukların bir gününü nasıl geçirdiği konusunda bilgi alındı. Kısa sürede çocuklarla kaynaşılarak hoşça vakit geçirildi.
 
Ayrıca Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personelince Sitede yaşayan 13-18 yaş aralığındaki çocuklar ile çalışanlara yönelik polislik mesleği, güvenli internet kullanımı ve doğru arkadaş seçimi konularında sohbet eşliğinde görsel bir sunum yapıldı.
 
Yapılan sunumun ardından çocuklarla birlikte kaldıkları evlerde yenilen akşam yemeğinde bol bol sohbet edildi. Etkinlik içerisinde polislerden hediyelerini alan çocuklar ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek en kısa zamanda tekrar görüşme ve bir araya gelme talebinde bulundu. Polisler ile halı saha maçı yapmak ve Bursa Sporun bir maçını stadyumda birlikte izlemek istediklerini söyleyen çocuklara, taleplerinin en kısa sürede yerine getireceği sözü verildi.
 
Basına ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 
 
 
Bursa Emniyet Müdürlüğü
Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol
Şube Müdürlüğü
 
 
  • İçişleri Bakanlığı
  • CİMER
  • Kurumsal E-Posta
  • PEKAY
  • Polis Radyosu
  • Polsan