Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce uyuşturucu madde ticareti yapan şahıslara yönelik operasyon düzenlendi.
 
Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan, kullanan veya bulunduran şahısların suç unsurları ile birlikte yakalanmalarına yönelik yürütülen çalışmalar neticesinde;
Osmangazi İlçesi Yeni Yalova Yolu üzerinde bulunan bir işyerinde uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan G.Y. ve Z.A., uyuşturucu madde bulundurmak, satın almak suçundan da C.G. ve Y.A. olmak üzere 4 şahıs yakalandı. Şahısların üzerinde ve işyerlerinde yapılan aramalarda 56 gr metamfetamin maddesi, 7 gr esrar maddesi, 2 adet tabanca ile bu tabancalara ait 17 adet fişek ele geçirildi.
Ayrıca Yıldırım İlçesi Elmasbahçeler Mahallesinde kullanılmak için uyuşturucu madde bulundurmak suçundan Ö.T. ve M.K. yakalandı. Şahıslara ait araçta ve şahısların üzerlerinde yapılan aramalarda bir miktar metamfetamin maddesi ele geçirildi. Konu ile ilgili devam eden çalışmalar neticesinde de uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan A.Ş. ve U.G. yakalandı. Şahıslara ait araçta ve şahısların üzerlerinde yapılan aramalarda 49 gr metamfetamin maddesi, 5 adet ecstasy hap, bir adet tabanca ve bu tabancaya ait 14 adet fişek ele geçirildi.
Yürütülen iki ayrı operasyon neticesinde, yakalanan 8 şahıstan C.G.,Y.A.,Ö.T. ve M.K. hakkında uyuşturucu madde bulundurmak suçundan işlem yapılmış olup, G.Y., Z.A. A.Ş. ve U.G. olmak üzere 4 şahıs adli makamlara sevk edildi.
Basına ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 
 
 
BURSA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
 
 
  • İçişleri Bakanlığı
  • BİMER
  • Kurumsal E-Posta
  • PEKAY
  • Polis Radyosu
  • Polsan