Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce düzenlenen operasyonda uyuşturucu madde ticareti yapan 5 şüpheli şahıs yakalandı
 
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahısların, suç unsurlarıyla birlikte yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalar neticesinde;
 
22 Şubat Perşembe günü, Osmangazi ilçesinde uyuşturucu madde ticareti yaptığı tespit edilen U.T. isimli şahıs yakalanarak gözaltına alındı. Yakalanan şahsın üzerinde ve ikametinde yapılan aramalarda; 12 parça halinde toplamda 900 gram esrar maddesi ele geçirildi.              
 
Osmangazi ve Yıldırım İlçelerinde yapılan diğer bir operasyonda ise, uyuşturucu madde satışı yaptıkları tespit edilen, E.K., M.S., Ö.G. ve A.A. isimli şahıslar yakalanarak gözaltına alındı.  Yakalanan şahısların üzerlerinde, ikametlerinde ve araçlarında yapılan aramalarda; Satışa hazır paketlenmiş halde, 105 gram sentetik kannobinoid maddesi, bir miktar metamfetamin maddesi, 4 adet ruhsatsız tabanca ve bu tabancalara ait çok sayıda fişek ele geçirildi.  
 
Düzenlenen operasyonlar neticesinde yakalanarak gözaltına alınan, U.T., E.K., M.S., Ö.G. ve A.A. isimli şahıslar,  Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak suçundan haklarında düzenlenen tahkikat evrakları ile birlikte adli makamlara sevk edildi.
 
Basına ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 
 
Bursa Emniyet Müdürlüğü
                                                                Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Şube Müdürlüğü
 
 
  • İçişleri Bakanlığı
  • CİMER
  • Kurumsal E-Posta
  • PEKAY
  • Polis Radyosu
  • Polsan